Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ЛЕВЕНТ ТЕКСТИЛЬ"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ЛЕВЕНТ ТЕКСТИЛЬ"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ЛЕВЕНТ ТЕКСТИЛЬ"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
34777330
Дата реєстрації
27 листопада 2006 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
Керівник
АЙГЮН ЛЕВЕНТ
Статутний капітал:
37500,00 грн
signers:
АЙГЮН ЛЕВЕНТ
Регіон:
Донецька область
Види діяльності
46.41 : «Оптова торгівля текстильними товарами» (основний)
47.51 : «Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах»
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 28.11.2006, 4329
Реєстр платників єдиного внеску, 28.11.2006, 05-19-03-4182
Номер запису
12661020000022478
Дата у реєстрі
27 листопада 2006 р.
Власники:
АЙГЮН ЛЕВЕНТ
розмір частки - 37500,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
83087
Адреса:
Україна, **, Донецька обл., місто Донецьк, ВУЛИЦЯ ПАНФІЛОВА, будинок **/**
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ЛЕВЕНТ ТЕКСТИЛЬ"
Компанія ТОВ "ЛЕВЕНТ ТЕКСТИЛЬ" зареєстрована 2006-11-27 за адресою Україна, 83087, Донецька обл., місто Донецьк, ВУЛИЦЯ ПАНФІЛОВА, будинок 39/2 . Керівник організації АЙГЮН ЛЕВЕНТ, основний вид діяльності (КВЕД) 4641: Оптова торгівля текстильними товарами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.