Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ДІМСЕРВІС"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ДІМСЕРВІС"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ДІМСЕРВІС"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
35464196
Дата реєстрації
23 листопада 2007 р.
Керівник
ШАРІПОВ АБДУРАШІТ
Статутний капітал:
6480000,00 грн
Регіон:
Запоріжська область
Види діяльності
68.32 : «Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту» (основний)
68.20 : «Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна»
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 26.11.2007, 21481
Реєстр платників єдиного внеску, 27.11.2007, 02-13217
Номер запису
10711020000023862
Дата у реєстрі
23 листопада 2007 р.
Власники:
ШАРІПОВ АБДУРАШІТ
розмір частки - 6480000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
69067
Адреса:
Україна, **, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Північне шосе, будинок **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ДІМСЕРВІС"
Компанія ТОВ "ДІМСЕРВІС" зареєстрована 2007-11-23 за адресою Україна, 69067, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Північне шосе, будинок 1 . Керівник організації ШАРІПОВ АБДУРАШІТ, основний вид діяльності (КВЕД) 6832: Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.