Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ЖКП ДНІПРОКОМУНСЕРВІС"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ЖКП ДНІПРОКОМУНСЕРВІС"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ЖКП ДНІПРОКОМУНСЕРВІС"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
37899042
Дата реєстрації
25 листопада 2011 р.
Керівник
ВАСЄВ ОЛЕГ РОБЕРТОВИЧ
Статутний капітал:
10250,00 грн
Регіон:
Дніпропетровська область
Види діяльності
68.32 : «Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту» (основний)
81.21 : «Загальне прибирання будинків»
81.10 : «Комплексне обслуговування обapos;єктів»
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 28.11.2011, 9340
Реєстр платників єдиного внеску, 28.11.2011, 04040321416
Номер запису
12241020000053575
Дата у реєстрі
25 листопада 2011 р.
Власники:
НЕКОВАЛЬ ІГОР ЛЕОНІДОВИЧ
розмір частки - 5125,00 грн.
ВАСЄВ ОЛЕГ РОБЕРТОВИЧ
розмір частки - 5125,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
49130
Адреса:
Україна, **, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЩЕРБИНИ, будинок **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ЖКП ДНІПРОКОМУНСЕРВІС"
Компанія ТОВ "ЖКП ДНІПРОКОМУНСЕРВІС" зареєстрована 2011-11-25 за адресою Україна, 49130, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЩЕРБИНИ, будинок 4 . Керівник організації ВАСЄВ ОЛЕГ РОБЕРТОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 6832: Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.