Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "БЕСТ ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "БЕСТ ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "БЕСТ ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
43962130
Дата реєстрації
20 січня 2021 р.
Керівництво вищого рівня
Загальні збори учасників; Директор
Керівник
СТАХІВ МАРІАННА ФЕДОРІВНА
Статутний капітал:
1000,00 грн
Регіон:
Львівська область
Види діяльності
79.11 : «Діяльність туристичних агентств» (основний)
NoneВідомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 20.01.2021, 135021014446
Реєстр платників єдиного внеску, 20.01.2021, 10000001969243
Номер запису
1004151020000052434
Дата у реєстрі
20 січня 2021 р.
Власники:
Стахів Маріанна Федорівна
розмір частки - 1000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
79066
Адреса:
Україна, Львівська обл., місто Львів, пр.Червоної Калини, будинок **, квартира **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "БЕСТ ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР"
Компанія ТОВ "БЕСТ ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР" зареєстрована 2021-01-20 за адресою Україна, Львівська обл., місто Львів, пр.Червоної Калини, будинок 64, квартира 32 . Керівник організації СТАХІВ МАРІАННА ФЕДОРІВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 7911: Діяльність туристичних агентств.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.