+380 (44) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

Компанія «Карклін Україна» заснована у 2012 році як мийка автомобілі ...

Бачити та радіти успіхам наших клієнтів — це найбільша винагорода для ...

Відгуки про Всеукраїнський галузево-аналітичний центр від наших клієнтів

Дата: 2021-04-30
Переглядiв: 432

Бачити та радіти успіхам наших клієнтів — це найбільша винагорода для співробітників Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, а отримане в свою адресу слово подяки окрилює і надихає на подальший творчий розвиток. 

З нагоди Міжнародного дня праці та Дня Перемоги, вітаємо всіх наших постійних клієнтів та бажаємо стабільного зростання Вашого бізнесу. 

Вже не один рік наша компанія дбає про своїх клієнтів, та робить все для їхнього процвітання та успіху. Для Вас ми публікуємо актуальну статистику та галузеву аналітику, статті та прес-релізи, вдосконалюємо сервіси та домовляємось про рекламні публікації Ваших досягнень на найбільших інформаційних ресурсах, таких як: ТСН, Кореспондент, РБК-Україна, 1+1, та інших.

Мета нашої компанії – сприяти розвитку малого та середнього бізнесу України. Для нас це не пусті слова, адже саме для цього ми розробили Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств та Реєстр кращих постачальників товарів та послуг, які щодня поповнюються безкоштовною аналітикою для зростаючого числа компаній з різних куточків країни.

Наші експерти невтомно працюють над розвитком методів галузевої аналітики і завжди готові допомогти підприємству з індивідуальним аналізом фінансово-економічних показників та їхньою інтерпретацією.

Ми отримуємо листи-подяки та відгуки про Всеукраїнський галузево-аналітичний центр від керівників компаній, з якими співпрацюємо, та публікуємо їх сьогодні. 

Впевнені, що тільки спільними зусиллями ми зможемо здійснити нові творчі задуми і плани.

З надією на подальше довгострокове співробітництво, 

команда Всеукраїнського галузево-аналітичного центру

   

   

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+380 (44) 228-41-48
+380 (94) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2021 ТОВ «ВГ Аналітцентр»